چای احمد عطری

چای احمد عطری

 چای احمد عطری بعنوان یک برند معروف و شناخته شده در جهان می باشد کارخانه چای احمد با دارا بودن کارخانه های در انگلستان، قطر، ایران، روسیه کار ارسال و انتقال محصولات خود را به سراسر جهان آسان تر کرده است چای احمد عطری و انواع محصولات چای احمد در طعم ها و مزه های مختلف قیمت مقرون بصرفه در مرکز چای ایران موجود می باشد.

چای احمد عطری ((منحصر به فرد ترین چای جهان))

چای احمد عطری منحصر به فرد ترین چای جهان می باشد.
چای احمد یکی از برندهای می باشد که جز معدود برندهای می باشد که بصورت خانوادگی اداره و تجارت می شود این خانواده طی چهار نسل کسب تجربه در شناخت چای اصل، رنگ، مزه در تجارت صنعت چای در زمینه تولید، فروش، خرید مشغول هستند. چای احمد به مکان منحصر به فردی که قلب نوشیدن چای در اروپا می باشد ورود کرده است و به قلب و زندگی روزمره مردم بریتانیا و فراتر از آن است راه یافته است. هنگامی که این شرکت در انگلستان بنا شد، اولویت این بود که مردم طعم جدیدی و فوق العاده را احساس کنند و از نوشیدن آن احساس لذت کنند و در تمام مراحل تولید چای اعم از انتخاب نخستین گیاهان و شرکا دسته بندی اولیه ، ترکیب اولیه و مزه هنه تعهد برای رفع این نیاز شدیم همین امر باعث شد که کارخانه چای احمد چای را بگونه ای ارئه کند که ارزش آن مورد تایید قرار بگیرید حتی در بسته
بندی های چای هدایا زیبا و کادوهای جذاب را قرار می دادند.

خرید عمده چای احمد
چای احمد عطری

در طول سالها با افزایش شهرت و گسترش چای احمد این موضوع نمایان شد که که مردم سراسر جهان یک فنجان چای را فقط برای استراحت نمی خورند بلکه از آن برای تجدی لحظاتی شاد و رضایت بخش استفاده می کنند. در اوایل تولید چای احمد مدیر اجرایی چای احمد وعده داده بود که: »من چیزی را که من در خانه نمی نوشم نخواهم فروخت«. این پرهیز از پذیرفتن چیزی جز بهترین چای ها در درجه اول از نظر عطر و طعم ثبات و قوام آن همچنان به آزمایش کننده های چای احمد کمک می کرد و الهام بخش کل شرکت چای احمد بود. تنها برندی که در سراسر جهان به طعم و عطرش مشهور می باشد چای احمد عطری است و هنوز هم یک تجارت خانوادگی است و پایبند به اهدافی که برای خود و مشتریانش تعیین کرده است. خریدران عمده چای احمد می توانند برای خرید عمده چای احمد عطری، فروش عمده چای احمد عطری بطور مستقیم از کارخانه با مدیر فروش چای احمد در این مرکز تماس حاصل فرمایید.

قیمت روز چای احمد
چای احمد عطری


روند رشد برند چای احمد


اگر میخواهید تا با مراحل نوشیدن و ورود چای به جهان و روند رشد مصرف چای احمد و صادرات چای احمد به کشور های مختلف آشنا بشوید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

۱۶۵۷

چای برای اولین بار به عنوان یک نوشیدنی سالم در لندن، انگلستان در قهوه خانه Garwayفروخته شد.

۱۸۴۰

آنا دوشس Bedfordمعرف چای بعد از ظهراست که تبدیل به قدیمی ترین مراسم چای انگلیسی شده است.

۱۹۰۳
اولین چای کیسه زمانی ایجاد شد که توماس سولیوان، معامله گر چای در نیویورک، شروع به ارسال نمونه هایی از چای به مشتریان خود در کیسه های کوچک ابریشمی کرد.

۱۹۵۱

شرکت چای احمد چای فله ای را از منطقه چای استان گیلان در آسیا تولید می کند و چای در سراسر آسیای مرکزی فروخته می شود.

۱۹۸۶
چای احمد چای بر اساس ۴نسل از دانش چای و تجربه، دفتر و کارخانه را در ،Hampshire انگلستان باز می کند.

۱۹۸۹

همانطور که تقاضا به تدریج رشد می کند، تولید به یک سایت بزرگ در همپشایر منتقل می شود. بازار صادرات چای احمد رشد کرده و به سمت کشورهای شرق اروپا گسترش میباشد

۱۹۹۸
چای احمد تولید محصولات چای سرد و چای سبز را آغاز می کند.

۲۰۰۰
چای احمد یکی از ۵مارک برتر چای در سراسر آسیا می شود.

۲۰۰۳
تا سال ،۲۰۰۳چای احمد سهم عمده ای از بازار هدیه چای در انگلستان را دارد. چای احمد در ۶۸کشور جهان در دسترس است.

۲۰۱۰
چای احمد تا آنجا محبوب شده است که در بیش از ۷۸کشور در سراسر جهان در دسترس است.

۲۰۱۷
چای احمد جزء پنج برند برتر بین المللی چای می شود و همچنان به عنوان یک تجارت خانوادگی رشد می کند.در حال گسترش ترکیب محصول و حفظ محصولات با کیفیت بالاتر در بیش از ۸۰ کشور در سراسر جهان است.

جهت خرید عمده چای احمدعطری، فروش عمده چای احمد عطری و اطلاع از قیمت عمده چای احمد با مدیر فروش مرکز چای ایران در ارتباط باشید.

مرکز چای ایران
چای احمد عطری

بنیان گذار ایرانی چای احمد


احمد افشار در هشتم دیماه
۱۳۰۱در شهر دزفول و در خانوادهای فعال در صنعت چای ایران متولد شد. پدر آقای افشار حسین افشار با همکاری ایشان و فرزند دیگر خانواده (مرحوم علی محمد افشار) چای
مارک
چای کشکولیرا در بازارهای کشورهای حاشیه خلیج فارس و ایران عرضه کردند بعد از این مارک ایشان مشارکت و سرمایه گذاری در راهاندازی کارخانه((چای جاوید)) انجام دادند . کارخانه چای جاوید در شهر فومن چای ایرانی را فرآوری می کرد این کارخانه طبق قانون زمان خود جهت توزیع در اختیار سازمان چای کشور قرار گرفت تجربه موفق چندین نسل در صنعت احمد افشار به این فکر انداحت تا در سال ۱۹۸۶برند ((چای احمد)) را به عنوان برندی مرغوب و خالص برای ارائه برترین چای به لحاظ کیفی در انگلیس تاسیس کند.

 

قیمت عمده چای احمد
چای احمد عطری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت قیمت امروز

آخرین تغییرات قیمت 1401 قیمت روز چای ایرانی و خارجی
همین حالا شماره خود را وارد کنید
ارسال کن
close-link
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم