محصولات چای دبش اصل

محصولات چای دبش اصل
Rate this post

محصولات چای دبش در مرکز چای ایران. خرید محصولات چای دبش فروش محصولات چای دبش قیمت محصولات چای دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش محصولات چای دبش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ 09102690272تماس بگیرید کارخانه چای دبش دارای نمایندگی فروش در ارومیه و تهران…می باشد. خرید عمده چای فروش عمده چای قیمت عمده چای دبش اینجاست.

محصولات چای دبش

محصولات چای دبش با دارا بودن تنوع بسیار  مشتریان بسیاری دارد.

محصولات چای دبش در سایز های مختلفی عرضه می شوند که از جمله این محصولات می توان به بخش کوچکی همچون؛

  • چای ایرانی
  • طلاکوب
  • چای سیاه DT
  • چای سبز DT
  • طرح قدیم
  • دمنوش
  • چای ایرانی  اشاره کرد.

که هرکارم از این دسته های محصولات متنوع دیگری را در خود جایی داده است. برای اطلاع از هریک از محصولات چای دبش با مرکز چای ایران همراه باشید. برای خرید محصولات چای دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش چای دبش بامدیر فروش سایت آقای جهان تیغ ارتباط برقرار ذکنید.
09102690272تماس تلفنی
09102690272پیامک
09102690272واتساپ

محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش


چای ایرانی دبش


چای سبز بهاره لاهیجان


چای سبز بهاره لاهیجان آشام دستچینی از برگ های تازه چای ایرانی می باشد.

که کیفیتی بی مانند و طعم و عطری واقعی را دارا می باشد.

خواصی که باعث خاص بودن چای بهاره لاهیجان آشام شده خواصی مانند ابتلا به بیماری آلزایمر کاهش خطر سرطان کاهش کلسترول بدن تناسب اندام، کاهش کلسترول بد خون، تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری از انواع سرطان ها و غیره دارای طرفداران زیادی در جهان از جمله ایران دارد برای خرید چای بهاره لاهیجان آسام از درب کارخانه و نمایندگی فروش چای دبش با مدیر فروش آقای جهان تیغ تماس بگیرید.


چای ایرانی آشام که چای مخلوط خارجی وداخلی است. که توسط شرکت دبش تولیدرشده است و واژه آشام به معنی نوشیدنی می باشد.
و این چای به علت مخلوط بودن بهترین چای خارجی با چای ایرانی طرفدران بسیاری دارد.

محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش

دمنوش های دبش

محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش

دمنوش ورزش

دمنوش ورزش که در یک بسته ای 20عددی موجود می باشد.

دمنوش ورزش دبش ترکیبی می باشد که %100طبیعی و بدون کافئین از دانه های زیره، تکه های زنجبیل، نعناع و چای سبز تکه های لیمو عمانی که موجب کاهش وزن، افزایش متابولیسم و سوخت و ساز و به صورت کاهش وزن و همزمان باعث ایجاد حس شادابی نشاط آرامش تندرستی می شود. برای خرید دمنوش های دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

دمنوش نعنا

که در کیسه های 20عددی در بازار عرضه می شود. خواص دمنوش نعناع می توان به کاهش کلسترول خون کمک به رفع خستگی تسکین درد دندان خوشبو کننده دهان برطرف کننده نارحتی عصبی و در درمان مشکلات گوارشی بی خوابی آنفولانزا مشکلات ریه وی تنگی نفس و سرفه سرما خوردگی برای خرید دمنوش نعنا از درب کارحانه و نمایندگی فروش چای دبش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس حاصل فرمایید.


دمنوش چای ترش
در کیسه های
20عددی در بازار ارائه می شود. 

از دمنوش چای ترش دبش می توان به کاهش تدریجی وزن کاهش کلسترول خون افزایش سوخت و ساز بدن تقویت سیستم دفاعی بدن درمان بیماری های کبدی کنترل فشار خون برای خرید دمنوش چای ترش دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش دمنوش چای دبش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس بگیرید.

دمنوش بهار نارنج
دمنوش بهار نارنج در کیسه های
20عددی در بازار ارئه می شود.
خواص دمنوش بهار نارنج دبش که ترکیبات آن شامل لیمو عمانی گل محمدی به لیمو و بهار نارنج است و خواص آن اشتها آور ضد سرفه کنترل تشنج ها و حمله های قلبی کاهش سردرد و میگرن های عصبی و ضد هیجانات دستگاه عصبی و آرامش بخش است. برای خرید دمنوش بهار نارنج دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش چای دبش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس بگیرید.
دمنوش به لیمو
که در پاکت های
20عددی در بازار عرضه می شوند
خواص دمنوش به لیمو دبش که از ترکیباتی همچون گل محمدی نعناع و به لیمو ایجاد شده است.خواصی که از خوردن دمنوش به لیمو می توان دریافت کرد شامل تقویت سیستم ایمتی بدن رفع مشکلات گوارش و تنظئم کردن اشتها کاهش اشتها چربی سوزی را افزایش میدهد تقویت عضلات بدن به عنوان یک مکمل ورزشی برای خرید دمنوش به لیمو دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش دبش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس بگیرید.
دمنوش بابونه

که در پاکت های 20عددی در بازار ارائه میشود
خواص دمنوش بابونه شامل بهبود کم خونی
بهبود زخم معده و ورم معده ایجاد شده مسکن درد و کاهش تب بدن. برای خرید دمنوش بابونه از درب کارخانه و نمایندگی فروش دبش با مدیر فروش سایت تماس حاصل فرمایید.

محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش


طرح قدیم دبش


چای ساده خانواد دبش که در سایز های 500گرمی و بسته های
100عددی در بازار ارئه میشود چای خانواده دبش همان طور که از اسمش پیداست مناسب خانواده می باشد چای خانواد دبش از ترکیب چای آسام هندی و سیلان است دانه بندی ریزی دارد بسیار دارای طعم و رنگی دلرباست و بسیار زود دم است. برای خرید چای ساده خانواده دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش چای دبش با مدیر فروش تماس حاصل فرمایید.


چای عطری خانواده دبش

که در بسته های 100عددی و 500گرمی در بازار می باشد. چای خانواده عطری
دبش دارای رایحه طبیعی برگاموت ورنگی تیره تز از برگاموت دارد علاوه بر این خواص چای  عطری خانواده ساده را دارا می باشد. برای خرید چای عطری خانواده دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.


چای کلکته عطری دبش

که در بسته های20عددی و 500گرمی در بازار عرضه می شود.
چای کلکته عطری دبش ویژگی چای کلکته ساده را حفظ و دارای عطر برگاموت که عطری طبیعی دارد با و رنگ تیره تری را موجود می باشد. برای خرید چای کلکته عطری از درب کارخانه و نمایندگی فروش مدیر فروش سایت تماس بگیرید.


چای کلکته ساده دبش

که درسایز و اندازهای 20عددی پاکتی و 500گرمی موجود می باشد. چای کلکته دبش از مزارع سرسبز کلکته هندوستان است یکی از تمایز های که باعث شده این چای طرفدار بیشتر دارد بخاطر ظاهری متفاوت دارد طعمی گس و رنگ کمتر و دیرتر دم می کشد. برای خرید چای کلکته دبش از درب کارخانه و نمایندگی فروش با مدیر فروش سایت تماس بگیرید.

محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش
محصولات چای دبش


چای سی تی سی طلایی طرح قدیم دبش


چای خارجه سی
. تی . سی((کله مورچه ای)) عطری دبش

که در سایز های و اندازهای 100و 500گرمی در بازار ارائه می شود. چای دبش که برندی قدرتمند در صنعت چای می باشد از چای آسام کنیا وچای دانه درشت کنیا تهیه میشود
رایحه خوش و رنگ دهی سریع ویژگی های اصلی چای دبش خارجه
CTC کله مورچه می باشد. برای خرید چای خارجه سی.تی.سی CTC عطری از درب کارخانه و نمایندگی فروش با مدیر فروش سایت آقای جهان تیغ تماس حاصل فرمایید.


چای عطری طلایی دبش

که در بسته های 50و100عددی و وزن های500و100گرمی در بازار ارئه می شود.
چای عطری طلایی دبش بخاطر از برگهای معطر و خوش عطر برگاموت باکیفیت و چای سیلان و چای هندوستان معطر شده است. برای خرید چای عطری طلایی دبش از درب کارخانه با مدیر فروش سایت تماس بگیرید.


چای خارجه ساده دبش

که در وزن های 500گرمی و 100گرمی و پاکت های 25 و 50 عددی در بازار موجود است. چای خارجه ساده دبش، از غنچه و برگ دوم و اول فرآوری شده است و این چای دستچین شده است از چای هندوستان و سیلان و به رنگ مشکی است و طعمی گس فوق العاده و رنگ شفاف دارا می باشد.
برای خرید چای خارجه دبش از درب کارخانه با مدیر فروش سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =