php

خرید عمده چای سی تی سی

خرید عمده چای سی تی سی
Rate this post

خرید عمده چای سی تی سی شهرزاد قیمت چای سی تی سی  قیمت عمده چای سی تی سی برای خرید عمده چای سی تی سی فامیلا خرید عمده چای سی تی سی نیوشا خرید عمده چای سی تی سی طلایی دبش خرید عمده چای سی تی سی شاهسوند خرید عمده چای سی تی سی مسما خرید عمده چای سی تی سی بلدرچین و اطلاع از فروش عمده چای سی تی سی در تهران کرج اصفهان مشهد با ما همراه باشید.

قیمت عمده چای کلکته
قیمت عمده چای کلکته در بازار

خرید عمده چای سی تی سی

خرید عمده چای سی تی سی و فروش عمده چای سی تی سی برای شرکت ها کارخنجات فروشگاها هتل ها و رستوران ها با مدیر فروش مرکز چای ایران 09102690272 ارتباط بگیرید. همچنین برای خرید از نمایندگی پخش سراسری چای سی تی سی بصورت فله یا کارتنی با مدیر فروش یا کارشناسان فروش مرکز چای ایران ارتباط بر قرار کنید.

خرید عمده چای سی تی سی
خرید عمده چای سی تی سی

چای سی تی سی چیست؟

چای CTC در واقع به روشی برای فرآوری چای سیاه اشاره دارد. برای این فرآیند نامیده می شود ، “خرد کردن ، پارگی ، حلقه کردن” (و گاهی اوقات “برش ، پارگی ، حلقه کردن” نامیده می شود) که در آن برگ های چای سیاه از طریق یک سری غلتک های استوانه ای اجرا می شود. غلتک ها صدها دندان تیز دارند که برگ ها را خرد ، پاره و حلقه می کنند. غلتک ها گلوله های کوچک و سفت ساخته شده از چای را تولید می کنند. این روش CTC با تولید چای استاندارد متفاوت است ، که در آن برگ های چای به سادگی به صورت نوارهایی در می آیند. چای تهیه شده از طریق این روش را چای CTC می نامند (و گاهی اوقات به آن چای مامری نیز می گویند).

نمایندگی فروش چای شهرزاد
نمایندگی فروش چای شهرزاد در کشور

تاریخچه چای CTC

روند CTC در دهه 1930 توسط سر ویلیام مک کرچر در آسام ، هند ابداع شد. این روند در دهه 1950 در سراسر هند و آفریقا گسترش یافت. امروزه بیشتر چای سیاه تولید شده در دنیا از روش CTC استفاده می کند. محصول نهایی منجر به چای مناسب کیسه های چای می شود ، به شدت طعم دار است و سریع دم می شود.

قیمت عمده چای کلکته
قیمت عمده چای کلکته در بازار

اشکلات روش سی تی سی

از طریق خرد کردن و پارگی ، می توان از روش CTC برای همسان سازی عطر و طعم چای سیاه استفاده کرد. وقتی چای خرد و پاره می شود ، فشار باعث می شود که چای به طور طبیعی سلول ها را از بین ببرد. سلولهای شکسته کاملا اکسید می شوند و باعث طعم چای می شوند ، اما ظرافت آن را از دست می دهند. چای های CTC به شکل خشک می توانند با چای های ارزان قیمت مخلوط شوند و تشخیص انواع واقعی برگ چای مورد استفاده در چای را دشوارتر می کند. برعکس ، مخلوط چای های کامل و شکسته برگ بسیار دشوارتر است. اگر چای در ابتدای فرآیند CTC از کیفیت بالایی برخوردار باشد ، محصول نهایی چای CTC نیز کیفیت خوبی خواهد داشت.

خرید عمده چای سی تی سی
خرید عمده چای سی تی سی

 

فروش عمده چای سی تی شاهسوند

خرید عمده چای سی تی سی شاهسوند فروش چای شاهسوند و اطلاع از قیمت عمده چای شاهسوند و لیست قیمت چای شاسوند با مدیر فروش 09102690272 را در مرکز چای ایران تماس حاصل کنید.

روش CTC باعث می شود که چای CTC از یک دسته به دسته دیگر مشخصات طعم سازگار داشته باشد. نوع رایج چای CTC چای آسام است که یک چای سیاه معروف است. چای آسام معمولاً به صورت قرمز قرمز یاقوتی با طعم غنی ، کمی تلخ شیب دار می شود. سایر ترکیبات معمول چای سیاه شامل صبحانه انگلیسی ، صبحانه ایرلندی و چای بعد از ظهر است. چای آسام چای سیاه چای کلاسیک است که در دستور العمل های ماسالا چای استفاده می شود. ماسالا چای ، در لغت به معنای “چای ادویه مخلوط” است که با شیر ، چای سیاه و ادویه جات درست می شود.

خرید عمده چای سی تی سی
خرید عمده چای سی تی سی

فروش عمده چای سی تی سی فامیلا

فروش عمده چای سی تی سی کله مورچه ای فامیلا خرید عمده چای سی تی سی فامیلا و اطلاع از قیمت چای سی تی سی فامیلا امروز با مدیر فروش مرکز چای ایران ارتباط بگیرید یا برای آگاهی از قیمت چای فامیلا به لیست قیمت چای فامیلا مراجعه کنید.

روش CTC اغلب در بیشتر انواع چای سیاه استفاده می شود. چای سیاه به طور کلی دارای سطوح کافئین در هر فنجان است که از 50 تا 90 میلی گرم کافئین در هر فنجان است. بسیاری از فاکتورها بر میزان کافئین چای تأثیر می گذارند ، از جمله برگهای واقعی چای ، دمای آب و زمان دم کشیدن. بعلاوه ، یک چای ماسالا چای کافئین کمتری نسبت به یک فنجان کامل چای آسام خواهد داشت. ماسالا چای با مخلوط ادویه و شیر (که حاوی کافئین نیستند) ساخته می شود.

خرید عمده چای دبش
خرید عمده چای دبش

فروش عمده چای سی تی سی دبش

فروش عمده چای دبش طلایی از نمایندگی کارخانه چای دبش بصورت مستقیم و با قیمت ارزان .

برای خرید عمده چای سی تی سی دبش با مرکز چای ایران همره باشید.

بیشتر چای های سیاه چای CTC محسوب می شوند و می توانید آنها را در هر فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید. اگر علاقه خاصی به منشا و جزئیات تولید یک چای دارید ، بهتر است به یک فروشگاه چای مخصوص مراجعه کنید یا به مرکز آنلاین چای ایران بگردید تا نوع دقیق چای مورد نظر خود را انتخاب نمایید (یا انواع جدید چای را آزمایش کنید).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/allricei/besttea.ir/wp-includes/functions.php on line 5279